Ukrainistics
Журнал "Визвольний шлях". Кн. 7 (532). Липень 1992. (Liberation Path) Лондон: Українська Видавнича Спілка. 1992 128s.
Description: Суспільно-політичний і науково-літературний місячник - журнал, що почав виходити в 1948 році у Сполученому Королівстві заходами британського осередку ОУН(б). Містить матеріял на ідеологічні, історичні, культурні, церковні та інші теми. Відповідальний редактор Ілля Дмитрів. У цій книжці: "Конференція ОУН в Києві"- матеріяли. "До питань державного будівництва" - статті "Україна та сучасні економічні проблеми" (Р. Камінський), "Перспективи незалежності" В. Федорчук. "Поезія" - Віталій Поліщук, Євген Крименко, Олександра Ковальова. "Наука, досліди" - Берестейський договір та його значення (М. Мельник), Незалежній Україні - незалежний правопис (С. Караванський), Непізнана сила мистецьких таємниць - принципові схеми українських дерев'яних храмів (В. Чепелик, О. Чепелик). "Огляди, рецензії" - Жмуток дорожніх вражень (І. Качуровський) та ін. "Спогади" - Ті самі дні (Г. Куценко), Зірка "Чорнобиль" світиться в нас (закінчення, о. Михайло Гаврилів). "З нових видань". Формат: 15,5 х 21,5 х 0,5 см.
Status: добрий, потертість країв обкладинки
Журнал "Визвольний шлях". Кн. 5 (542). Травень 1993. (Liberation Path) Лондон: Українська Видавнича Спілка. 1993 128s.
Description: Суспільно-політичний і науково-літературний місячник - журнал, що почав виходити в 1948 році у Сполученому Королівстві заходами британського осередку ОУН(б). Містить матеріял на ідеологічні, історичні, культурні, церковні та інші теми. Відповідальний редактор Ілля Дмитрів. У цій книжці: "У Свято Героїв України" - вірші П. Карманського й Осипа Маковея. "До питань державного будівництва" - матеріяли Конґресу Українських Націоналістів і статті Державне становлення української нації і націоналістичний рух (С. Жижко), Ex oriente lux (Роман Зварич), Расист Чародеєв і малороси (С. Караванський), Протистояння (До 50-ліття УПА) (І. Білас) та ін. "Визначні постаті УВО-ОУН-УПА" - Михайло Колодзінський (в 60-ліття з дня геройської смерті). "Поезія" - Олександра Ковальова, Володимир Верховень, Михайло Саченко. "Наука, досліди" - До проблеми авторства "Слова о полку Ігоревім" (І. Кічак), Ратуші самоврядних міст (В. Чепелик, О. Чепелик), Плач українських ікон (Л. Сиволожська). "Щира бесіда" - Святослав Караванський. "Огляди, рецензії". "Спогади" - Вишкіл ДУН на фільварку Квель (закінчення, Петро Сорока), Смерть з руки фашистських наїзників Петра Васкула (Степан Угрин) та ін. "Договори, комунікати". "Актуалії". "З листів до редакції". Формат: 15,5 х 21,5 х 0,5 см.
Status: добрий, невелика потертість обкладинки, відсутні маленькі фрагменти з краю двох аркушів
Журнал "Визвольний шлях". Кн. 5 (530). Травень 1992. (Liberation Path) Лондон: Українська Видавнича Спілка. 1992 128s.
Description: Суспільно-політичний і науково-літературний місячник - журнал, що почав виходити в 1948 році у Сполученому Королівстві заходами британського осередку ОУН(б). Містить матеріял на ідеологічні, історичні, культурні, церковні та інші теми. Відповідальний редактор Ілля Дмитрів. У цій книжці: "У Свято Героїв" - до 50-ліття УПА (вірші та стаття). "До питань державного будівництва" - матеріяли Конґресу українців незалежних держав колишнього СРСР. "Важлива Конференція ОУН в Києві". "Поезія" - Володимир Верховень, Микола Скеля, Євген Маланюк. "Наука, досліди" - Духова драма Шевченка (І. Світличний), Берестейська унія в історичному насвітленні (І. Вергун) та ін. "Спогади" - Зірка "Чорнобиль" світиться в нас (продовження, о. Михайло Гаврилів). "Огляди, рецензії" - виставка робіт харківського художника Михайла Попова в Празі та ін. "З листів до редакції". Формат: 15,5 х 21,5 х 0,5 см.
Status: дуже добрий, невелике забруднення обкладинки, позаду штамп Молодіжного Націоналістичного Конгресу
Журнал "Визвольний шлях". Кн. 11 (536). Листопад 1992. (Liberation Path) Лондон: Українська Видавнича Спілка. 1992 128s.
Description: Суспільно-політичний і науково-літературний місячник - журнал, що почав виходити в 1948 році у Сполученому Королівстві заходами британського осередку ОУН(б). Містить матеріял на ідеологічні, історичні, культурні, церковні та інші теми. Відповідальний редактор Ілля Дмитрів. У цій книжці: "В 50-ліття УПА". "До питань державного будівництва" - Слобожанська ментальність і націоналізм (О. Різниченко), Будуємо українську державу (П. Стецюк), Загальні зауваги до проєкту Конституції (З. Соколюк), Про два табори і один імперіялізм (В. Кульчицький-Ґут), Становище Секретаріяту і Представництв КУН до питання Чорноморської фльоти та ін. "Поезія" - Яр Славутич, Ірина Мироненко. "Наука, досліди" - "Слово о пролку Ігоревім" і "Пісня про мого Сіда" (О. Романишин), Переклад "Фавста" в нових концепціях (В. Жила), Між правдою і кривдою (С. Пінчук). "Перепоховання Патріярха Йосифа Сліпого". "Огляди, рецензії". "Щира бесіда" із Святославом Караванським. "Присвята". "З листів до Редакції". Формат: 15,5 х 21,5 х 0,5 см.
Status: дуже добрий, невелика пляма на передній частині обкладинки, позаду штамп Молодіжного Націоналістичного Конгресу
Журнал "Визвольний шлях". Кн. 1(538). Січень 1993. (Liberation Path) Лондон: Українська Видавнича Спілка. 1992 128s.
Description: Суспільно-політичний і науково-літературний місячник - журнал, що почав виходити в 1948 році у Сполученому Королівстві заходами британського осередку ОУН(б). Містить матеріял на ідеологічні, історичні, культурні, церковні та інші теми. Відповідальний редактор Ілля Дмитрів. У цій книжці: "До питань державного будівництва" - Розбудова націоналістичного руху як фактор скріплення Української Держави. (С. Жижко), Ствердження і резолюції Установчого З'їзду КУН, На чому проростає кримський шовінізм (П. Хмеляр) та ін. "Поезія" - Володимир Олейко, Олесь Дяк. "Наука, досліди" - Органи НКВД-КҐБ-МҐБ і трагедія Греко-Католицької Церкви (продовження, І. Білас), Соціяльна роля Церкви (О. Гайова), Вбивство Симона Петлюри: Нова інформація для роздумів (Ю. Шаповал) та ін. "Спогади" - На межі двох віків (О. Коваленко) "Огляди, рецензії" - Слобожанський триптих: Валерій Бондар, Петро Мось, Володимир Дзюбенко (М. Шатилов) та ін. Формат: 15,5 х 21,5 х 0,5 см.
Status: пошкодження корінця, відсутні невеликі фрагменти нижньої частини 5-х останніх аркушів і обкладинки, позаду написи ручкою
Журнал "Аванґард". Ч. 2-3 (78-79). 1965. (Vanguard) Лондон: СУМ. 1965 96s.
Description: Журнал для молоді (Наука, знання, література, суспільно-політична думка). Офіційний пресовий орган Центральної Управи Спілки Української Молоді (СУМ), почав виходити в 1947 році у Мюнхені. Це число містить матеріяли, що висвітлюють діяльність СУМ, також продовження статті проф. П. Савчука "Тарас Шевченко і молодь", статті А. Микулина "Шкільництво в поневоленій Україні", І. Брезнянського "Герої України", проф. В. Шалі "Світ науки і техніки", переклад Р. Курінної твору О. Вайлда "Соловей і троянда та ін. Формат: 14 х 19,5 х 0,5 см.
Status: дуже добрий, невелике забруднення обкладинки, позаду штамп Молодіжного Націоналістичного Конгресу
Степан Сапеляк 1951-2012. Журбопис. Харків: Майдан. 1995 93s.
Description: Журбопис : поезія, публіцистика Лауреати державної премії України ім. Т. Г. Шевченка). До книги увійшли поетичні твори – «як осмислення свободи у передчутті апокаліпсисного часу», що і є своєрідним потоком поетичної свідомості автора поза ув’язненням. До цієї ж музи автор долучає частковий епістолярний доробок акцій протесту супроти комуністичного режиму в різні роки ув’язнення. Уперше друкується низка імпресіоністичних спостережень про сучасне малярство українських художників. Подано архівні світлини автора на засланні, в еміграції, в Україні.
Status: хорошее. суперобложка с незначительными повреждениями
Description of seller: худож. оформ.В.Петрова, Т. Пліски. У тексті репрод. В. Гонторова.
Іван Семенчук. Життєпис Олександра Довженка. Київ: Молодь. 1991 223s.
Description: Роздуми про дитинство, юність Олександра Довженка, його фронтову біографію і післявоєнні роки. Автор використав не відомі до кінця 80-х років ХХ століття щоденникові записи і нові на той час дослідницькі матеріали. Є архівні фотографії.
Status: Хороший. Склейка. Усі сторінки. Папір сторінок крейдований.
Архиепископ Ігор Ісіченко. Духовні виміри барокового тексту. Харків: Акта. 2016 580s.
Description: Автор аналізуе твори І Вишенського,Касіяна СаковичаКирила Транквіліона Ставровецького,Сиьвестра Косова,Іоаникія Галятовського,Паїсія Величковського, Григорія Сковороди та ін. Зміст: Механізм творення тексту Текст як феномен містичного діялогу Текс як феномен полемічного діялогу Поетика тексту Літературні тендеції Бароковий текст у сучасному дискурсі.
Status: дуже добре. Е суперобкладинка